Wizyty umawiane są telefonicznie: 515 076 701.

W trakcie spotkań nie odbieram telefonów. Dlatego, jeśli nie odbiorę, proszę o zostawienie wiadomości na poczcie głosowej lub napisanie wiadomości tekstowej, wtedy oddzwonię.

Adres: ul. Nowy Świat 9/9, Białystok. III piętro.

 

 

Gabinet znajduje się w kamienicy, prowadzi do niego  klatka schodowa, która mieści się w głębi bramy po prawej stronie. Proszę kierować się szyldami: "Punkt Psychologiczny".

Zapraszam też do korespondencji mailowej (tak również można umówić się na wizytę).

Email kontaktowy:

Temat:


Stosowana teoria

podejście psychodynamiczne

Spośród wielu teorii psychologicznych odnoszących się do rozmienia zaburzeń psychicznych oraz sposobów udzielania pomocy psychologicznej najbardziej przekonuje mnie teoria psychodynamiczna. Podejście psychodynamiczne jest jednym z głównych modeli obowiązujących we współczesnej psychoterapii. Podstawowym założeniem tego podejścia jest przekonanie o istnieniu świadomych i nieświadomych wewnętrznych sił rządzących osobowością. Sprzeczne wewnętrzne dążenia oraz konflikty pomiędzy różnymi strukturami osobowości mogą prowadzić do powstawania objawów psychologicznych. Szczególnie inspirującym podejściem w ramach teorii psychodynamicznej jest intensywna krótkoterminowa psychoterapia dynamiczna (ISTDP). Więcej o tym podejściu piszę w zakładce ISTDP.